DSC03723Dnia 10.06.2014 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Literackiego „Przyjaźń jest na świecie – o tym się z wiersza dowiecie” zorganizowanego przez nasze przedszkole i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce. Spośród nadesłanych 83 wierszy, jury wyróżniło 37. Konkurs skierowany był do dzieci z ostrołęckich przedszkoli i środowiskowych ośrodków wychowawczych TPD oraz ich rodziców i opiekunów. Zadaniem maluchów było napisanie wierszy o przyjaźni. Przed rozdaniem nagród zgromadzeni mogli zobaczyć część artystyczną przygotowaną przez podopiecznych środowiskowych ognisk wychowawczych TPD z Olszewa – Borek i Ostrołęki, a także wysłuchać recytacji wyróżnionych wierszy w wykonaniu starszaków z naszego przedszkola.