20 listopada dzieci z grupy „Ananasy” gościły u siebie Dzieci gościły panią pielęgniarkę Ewę Bocianiak – Ostrowską. Pani Ewa przyszła do przedszkola w białym fartuchu i z tajemniczą torbą. . Przygotowała dla nas krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie i opowiedziała na czym polega jej praca. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się, w jaki sposób można zapobiegać infekcjom, jak należy o siebie dbać, ubierać się stosownie do pogody, właściwie się odżywiać. Opowiadając o swoich obowiązkach demonstrowała różne akcesoria, takie jak:  różne rodzaje strzykawek, zestaw do kroplówek, bandaże, plasterki, ciśnieniomierz, stetoskop, nowoczesny termometr do pomiaru temperatury ciała i wiele innych. Dużą atrakcją była możliwość słuchania bicia serduszka swojego kolegi bądź koleżanki. Spotkanie z panią pielęgniarką było interesujące i bardzo pouczające dla małych słuchaczy.